Viemärihuolto
Asiakaspalvelu (7.00-15.30)
Päivystys (24h)
0400 600 000
hrv-palvelutoy@hrv.fi

Vesihuolto
Asiakaspalvelu (7.00-15.30)
Päivystys (24h)
0400 309 007
puhdasvesi@hrv.fi

Pumppuhuolto
Asiakaspalvelu (7.00-15.30)
Päivystys (24h)
0400 600 000
hrv-palvelutoy@hrv.fi

 

Huom! Päivystysnumerosta toimistoaikojen ulkopuolella vain hätäkeikkojen tilaus. Aikataulutukseen, hinnoitteluun ja tarjouksiin liittyvissä kysymyksissä palvelemme 7.00-15.30 välisenä aikana. Voitte olla meihin aina yhteydessä myös sähköpostilla.

Henkilökunta

Myynti

Kuluttaja-asiakkaat
Uusimaa
Mika Keinänen
mika.keinanen@hrv.fi
040 1374711

Kuluttaja-asiakkaat
Kanta-Häme, Päijät-Häme

Petri Lehtinen
petri.lehtinen@hrv.fi
040 136 3330

 

Kuluttaja-asiakkaat
Pirkanmaa, Satakunta, Keski-Suomi, Varsinais-Suomi

Petri Tamminen
petri.tamminen@hrv.fi
040 678 5887

Yritykset
Uusimaa
Toimialajohtaja
Esa Halme
esa.halme@hrv.fi
044 242 4535

Yritykset
Kanta-Häme, Päijät-Häme

Henry Viljanen
henry.viljanen@hrv.fi
0400 325 514

Yritykset
Pirkanmaa, Satakunta, Keski-Suomi, Varsinais-Suomi

Petri Tamminen
petri.tamminen@hrv.fi
040 678 5887

Työnjohto

Uusimaa
Mika Keinänen
mika.keinanen@hrv.fi
040 1374711

Kanta-Häme, Päijät-Häme
Petri Lehtinen
petri.lehtinen@hrv.fi
040 136 3330

Pirkanmaa, Varsinais-Suomi, Keski-Suomi, Satakunta
Reima Viljanen
reima.viljanen@hrv.fi
0400 356 705

Toimisto

Toimitusjohtaja
Reima Viljanen
reima.viljanen@hrv.fi
0400 356 705

Toimialajohtaja
Esa Halme
esa.halme@hrv.fi
044 242 4535

Myyntijohtaja
Henry Viljanen
henry.viljanen@hrv.fi
0400 325 514

Talouspäällikkö
Anita Viljanen
anita.viljanen@hrv.fi
040 514 6026

Laskutus
HRV-Palvelut Oy
Ostolaskut
c/o Gallant Oy
PL 566
33101 TAMPERE

OVT-tunnus: 003723000281
Välittäjän tunnus: BAWCFI22
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj

HRV siirtyy sähköisten ostolaskujen käsittelyyn

Kehitys- ja markkinointipäällikkö
Tuomas Karjanlahti
tuomas.karjanlahti@hrv.fi
040 524 5005

Ota yhteyttä