MYYNTI & ASIAKASPALVELU

Viemärihuolto
Myynti & asiakaspalvelu (7.00-15.30)
Päivystys (24h)
0400 600 000
hrv-palvelutoy@hrv.fi

Vesi- ja kaivohuolto
Myynti & asiakaspalvelu (7.00-15.30)
Päivystys (24h)
0400 309 007
puhdasvesi@hrv.fi

Pumppuhuolto
Myynti & asiakaspalvelu (7.00-15.30)
Päivystys (24h)
0400 600 000
hrv-palvelutoy@hrv.fi

 

Huom! Päivystysnumerosta toimistoaikojen ulkopuolella vain hätäkeikkojen tilaus. Aikataulutukseen, hinnoitteluun ja tarjouksiin liittyvissä kysymyksissä palvelemme 7.00-15.30 välisenä aikana. Voitte olla meihin aina yhteydessä myös sähköpostilla.

Henkilökunta

Yritysmyynti

Uusimaa
Toimialajohtaja
Esa Halme
esa.halme@hrv.fi
044 242 4535

Kanta-Häme, Päijät-Häme
Myyntijohtaja

Henry Viljanen
henry.viljanen@hrv.fi
0400 325 514

Pirkanmaa, Satakunta, Keski-Suomi, Varsinais-Suomi
Petri Tamminen
petri.tamminen@hrv.fi
040 678 5887

Työnjohto

Uusimaa
Mika Keinänen
mika.keinanen@hrv.fi
040 1374711

Kanta-Häme, Päijät-Häme
Jere-Matias Vainio
jere-matias.vainio@hrv.fi
040 6758902

Pirkanmaa, Varsinais-Suomi, Keski-Suomi, Satakunta
Reima Viljanen
reima.viljanen@hrv.fi
0400 356 705

Toimisto

Toimitusjohtaja
Reima Viljanen
reima.viljanen@hrv.fi
0400 356 705

Toimialajohtaja
Esa Halme
esa.halme@hrv.fi
044 242 4535

Myyntijohtaja
Henry Viljanen
henry.viljanen@hrv.fi
0400 325 514

Talouspäällikkö
Anita Viljanen
anita.viljanen@hrv.fi
040 514 6026

Kehitys- ja markkinointipäällikkö
Tuomas Karjanlahti
tuomas.karjanlahti@hrv.fi
040 524 5005

Laskutus
HRV-Palvelut Oy
Ostolaskut
c/o Gallant Oy
PL 566
33101 TAMPERE

OVT-tunnus: 003723000281
Välittäjän tunnus: BAWCFI22
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj

HRV siirtyy sähköisten ostolaskujen käsittelyyn

Ota yhteyttä


    Kyselyn vastaukset ovat anonyymejä, eikä tutkimuksesta tallenneta muuta tietoa, kuin vastaajan lomakekenttään kirjoittama teksti. Käytämme vastauksia HRV:n markkinoinnin kehittämiseen. Kiitos osallistumisestasi!